Patronite IWRD

Nasza Fundacja jest obecna na Patronite.pl od kwietnia 2022 roku. Dzięki tej plaformie w sposób bardzo łatwy i szybki możesz  wesprzeć działania Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka, a tym pomóc nam otoczyć większą i skuteczniejszą pomocą naszych podopiecznych.

Już dzić zostań naszym Patronem na www.patronite.pl/iwrd

Dołącz do grona naszych darczyńców i pomóż dzieciom z autyzmem zbudować lepsze życie!

Aktualną listę naszych darczyńców i partnerów można znaleźć tutaj.

Już teraz możesz wesprzeć działalność Fundacji – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka przez:

• wpłatę na konto bankowe Fundacji – Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka:
    PKO BP: 23 1020 1811 0000 0402 0113 0012
  • tytuł wpłaty: "darowizna na cele statutowe"
  • link do szybkiej płatności można znaleźć tutaj.
  • darowizny rzeczowe dla Podopiecznych Fundacji w postaci zabawek, pomocy naukowych, materiałów biurowych, komputerów oraz komputerowych programów edukacyjnych
  • darmowe wykonywanie różnorodnych usług dla Instytutu np. drukowanie materiałów informacyjnych

Dokonując wpłaty, oprócz kwoty i numeru naszego konta należy podać pełną nazwę naszej Fundacji (Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka), swoje dane (imię i nazwisko), a także tytuł wpłaty (proponujemy zapis: "darowizna na cele statutowe") - taki zapis jest wystarczający, aby odliczyć darowiznę od dochodu. Jeżeli chcesz w rocznym zeznaniu podatkowym odliczyć darowiznę od swojego dochodu i zapłacić dzięki temu niższy podatek dochodowy, zachowaj dowód wpłaty na wypadek kontroli urzędu skarbowego.