Doceniając dotychczasowe zaangażowanie Pani Katarzyny Zielińskiej w różne kampanie społeczne, zwróciliśmy się właśnie do niej z prośbą o udzielenie nam wsparcia w naszych działaniach. Pani Katarzyna jest osobą o ogromnej wrażliwości na drugiego człowieka i wielkiej energii do podejmowania wyzwań. Jest nam wyjątkowo miło, że przyjęła naszą propozycję i została Ambasadorką Fundacji. Cieszymy się na współpracę – w planach mamy wiele wspólnych przedsięwzięć. 

 

LIST OD NASZEJ AMBASADORKI:

Szanowni Państwo,

Tytuł Ambasadora Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka to dla mnie ogromne wyróżnienie. Swoją aktywność na jej rzecz będę traktowała jako misję. Chciałabym, by świadomość naszego społeczeństwa dotycząca autyzmu była pozbawianiu lęku i stereotypów. Edukacja na temat autyzmu jest bardzo ważna. Ale będę też Fundację wspierać w innych możliwych zakresach. Tylko pełne zaangażowanie ma sens.

Katarzyna Zielińska,
Aktorka, Ambasadorka Fundacji Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

 

Media o współpracy Fundacji IWRD i naszej Ambasadorki:

KZ1
KZ2
KZ3
KZ4


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, fax: 58 341 44 40
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.